Európai Parlament Nagykövet Iskolája cím

2018. június 11., 09:50

Iskolánk elnyerte az Európa Parlament Nagyköveti Iskolája címet, az ezt igazoló plakett ünnepélyes átadására 06.08-án, pénteken került sor a Budapesti Gazdasági Egyetem díszes aulájában. Az EPOS programhoz az EU minden országában kapcsolódtak iskolák, így iskolánk bekerült ebbe a hálózatba, többek közt Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, miskolci Földes Ferenc Gimnázium társaságában. 

Takács Gábor - egyik junior nagykövetünk -  11.D osztályos tanuló  ismertette az iskolánkban megvalósított projekteket, melyhez utána külön gratulált Szanyi Tibor Európaparlamenti képviselő, és  Lővei Andrea, az Európai Parlament Magyarországi Tájékoztatási Irodájának vezetője.

Baracs Nóra

Európai Parlament Nagykövet Iskolája cím