• Kapcsolat, elérhetőségeink

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Cím: 7621 Pécs, Király u. 44.
Telefon: +36 72 513-160
E-mail cim: iskola@szechenyi.hu

OM azonosító: 027417

Feladatellátási helyek:

Sorszám Név Cím
001 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Szakgimnáziuma 7621 Pécs, Király utca 44.
002 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Szakgimnáziuma Tornacsarnoka 7623 Pécs, Koller utca 5.

 

Porta (72) 513-160
Titkárság (72) 513-162
Fax (72) 513-163
Tanári (72) 513-160
Gazdasági iroda (72) 513-168
Gazdasági vezető (72) 513-165
Igazgató - Kutas József (72) 513-161
Igazgatóhelyettesek:
Halász Andrea
Burián Gábor

(72) 513-167
(72) 513-166
Sportcsarnok (72) 336-041

Ifjúságegészségügy: 

Dr. Szita Mária iskolaorvos:

Barna Adrienn ifjeü. védőnő:

Azonosító: EEI - 020097741

(72) 513-160/rendelő

kedd, páratlan hét péntek: 9-13 óra 

hétfő, kedd, páratlan hét péntek: 9-14 óra

iskolavedono4@gmail.com 

Iskolai szociális segítő - Kővári Lilla

06-30/541-2362
ecsgyk.lillakovari@gmail.com

Adatvédelmi tisztviselő:
Burián Gábor


(72) 513-166 burian.gabor@szechenyi.hu

 
Név e-mail
Apró Katalin Veronika apro.katalin.veronika@szechenyi.hu
Baracs Nóra Mária baracs.nora@szechenyi.hu
Bedekovics Ágnes bedekovics.agnes@szechenyi.hu
Burián Gábor Tamás burian.gabor@szechenyi.hu
Czopf Beáta Katalin czopf.beata@szechenyi.hu
Cséplő Balázs cseplo.balazs@szechenyi.hu
Csilléné Balla Ágnes Rita csillene.balla.agnes@szechenyi.hu
Csima Ágota csima.agota@szechenyi.hu
Decsi Sándor Gábor decsi.gabor@szechenyi.hu
Deményi Andrea demenyi.andrea@szechenyi.hu
Dobosné Hortobágyi Erika dobosne.hortobagyi.erika@szechenyi.hu
Erdős Géza erdos.geza@szechenyi.hu
Faublné Solt Éva solt.eva@szechenyi.hu
Fekete Csaba fekete.csaba@szechenyi.hu
Ferk Zoltánné ferk.zoltanne@szechenyi.hu
Füzesi Gábor fuzesi.gabor@szechenyi.hu
Gulyás János gulyas.janos@szechenyi.hu
Gulyásné Andrics Zsuzsanna gulyasne.andrics.zsuzsanna@szechenyi.hu
Győrné Mikola Erzsébet mikola.liza@szechenyi.hu
Habling Zsolt habling.zsolt@szechenyi.hu
Hartley Beatrix Zsuzsanna hartley.beatrix@szechenyi.hu
Hernádi Zóra Andrea hernadi.zora@szechenyi.hu
Ita Zsolt ita.zsolt@szechenyi.hu
Jobbágy Kata jobbagy.kata@szechenyi.hu
Juhászné Bányai Zsuzsanna Erzsébet juhaszne.banyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Kamenár Gabriella kamenar.gabriella@szechenyi.hu
Káplán Krisztina kaplan.krisztina@szechenyi.hu
Kerényiné Fenyvesi Erika kerenyine.fenyvesi.erika@szechenyi.hu
Kiss Fruzsina kiss.fruzsina@szechenyi.hu 
Koszter Kornélia koszter.kornelia@szechenyi.hu
Kovács Krisztina kovacs.krisztina@szechenyi.hu
Kovács-Szemelyácz Judit kovacs.szemelyacz.judit@szechenyi.hu
Kutas József kutas.jozsef@szechenyi.hu
Magyar Ildikó magyar.ildiko@szechenyi.hu
Mitzinger Kitti mitzinger.kitti@szechenyi.hu
Mucsi Katalin mucsi.katalin@szechenyi.hu
dr. Nagy János dr.nagy.janos@szechenyi.hu
Nemes Csilla nemes.csilla@szechenyi.hu
Németh Eszter nemeth.eszter@szechenyi.hu
Németh-Mosóczki Beatrix nemeth-mosoczki.beatrix@szechenyi.hu
Pálfi Szabina palfi.szabina@szechenyi.hu
Papp Mária papp.maria1@szechenyi.hu
Papp Mária papp.maria2@szechenyi.hu
Pappné Halász Andrea Mária halasz.andrea@szechenyi.hu
Pasku Györgyi pasku.gyorgyi@szechenyi.hu
Pesti Lívia pesti.livia@szechenyi.hu
Pokolné Czékus Zsuzsanna pokolne.czekus.zsuzsanna@szechenyi.hu
Reith Claudia reith.claudia@szechenyi.hu
Rézbányai Zsuzsanna rezbanyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Rudolf Zoltán rudolf.zoltan@szechenyi.hu
Runyai Márta runyai.marta@szechenyi.hu
Schőnberger Tamás schonberger.tamas@szechenyi.hu 
Schönwiesner Erika schonwiesner.erika@szechenyi.hu
Stanzel Balázs stanzel.balazs@szechenyi.hu 
Storcz Tamás László storcz.tamas@szechenyi.hu 
Szakács Lászlóné szakacs.laszlone@szechenyi.hu 
Szederkényi Timea szederkenyi.timea@szechenyi.hu 
Széles Tiborné szeles.tiborne@szechenyi.hu 
dr. Szenti Péter szenti.peter@szechenyi.hu 
Szigeti Edit szigeti.edit@szechenyi.hu
Takács Ferenc Krisztián takacs.ferenc@szechenyi.hu
Tokorcsi Éva eva.tokorcsi@szechenyi.hu
Tóth Béla toth.bela@szechenyi.hu
Varga Árpád varga.arpad@szechenyi.hu 
Vargáné Magusics Erika vargane.magusics.erika@szechenyi.hu
Virth Péter virth.peter@szechenyi.hu
Vörös Zsolt voros.zsolt@szechenyi.hu
Wéber-Simon Krisztina weber-simon.kriszta@szechenyi.hu
Wessják Viola wessjak.viola@szechenyi.hu

Üzenetküldés