Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Híreink: Büszkeségeink

2024. 04. 24. 08:31

Diákolimpia Országos Döntőben 1. helyezést ért el Tajti Fanni 12.C osztályos tanulónk

Tajti Fanni 12.C osztályos tanulónk 1. helyen végzett az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntőjében Kiskunfélegyházán!

Bővebben ...
2023. 12. 04. 08:17

Melis Bálint 12.A osztályos tanuló Sporteredményei

Büszkék vagyunk Melis Bálintra, iskolánk 12. A osztályos tanulójára, aki a nyár óta egy világbajnoki aranyérmet és két világbajnoki bronzérmet szerzett Kick-box és Muay Thai sportágakban.

2023. 11. 15. 11:41

ISKA World Championships 2023

Iskolánk két tanulója, Schwindli Hajnalka 11.C és Kórós Richárd 9.A osztályos tanulók szép eredményeket értek el a müncheni versenyen.

A tehetségek köztünk járnak - Gergely Barna

2023. június 6-án Gergely Barna, 9.A osztályos tanuló képeiről rendeztünk kiállítást.

2023. 06. 12. 14:58

OKTV Országos Döntő

Héjas Vendel 12. C osztályos tanulónk, az OKTV döntőjében - belügyi rendészeti ismeretek tantárgyból 7. helyezést ért el.

2022. 10. 14. 10:36

Országos Haditorna Verseny

Október 12-én, szerdán került megrendezésre az Országos Haditorna Verseny a Mecsextrém Parkban

2022. 04. 26. 09:59

Helikon 2022

2022. 02. 04. 13:07     |

A múlt megbecsülésén épül a jelen

A Kossuth Szövetség az idei tanévben is pályázatot hirdetett 8-18 éves fiatalok számára. A téma: „ A múlt megbecsülésén épül a jelen"

2021. 12. 02. 13:52

Pilinszky 100

2020. 12. 14. 13:11

Rotary Advent 2020

Az idei évben rendkívüli módon született meg a már hagyományosnak mondható Rotary adventi műsorunk. Volt egy felkérés, melyre nagy szeretettel és tisztelettel igent mondtunk. Köszönjük diákjaink közreműködését

2019. 11. 04. 13:39     |

KRIMIT TUD? bűnmegelőzési vetélkedő

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a Pest Megyei Rendőr-főkapitánysággal együttműködve 2019. október 28-án „Krimit tud?” bűnmegelőzési vetélkedőt szervezett a középiskolás diákok számára Pécsett.

2019. 09. 25. 08:15     |

Honvédelmi haditorna

2019. szeptember 25.

2019. 05. 29. 10:16     |

Fogadj örökbe egy vizes élőhelyet! című országos pályázat

Andricz Martin és Molnár Dávid 9.C osztályos tanulók második helyezést értek el.

2019. 05. 27. 08:50     |

Riport Hiezl Bálintról iskolánk 9.D osztályos tanulójáról

Füzesi Gábor tanár Úr kérdezte a bajnokot eddigi pályafutásáról.

2019. 05. 21. 14:33     |

Ments Meg!

2019. május 17-én, pénteken rendezte meg iskolánk az I. Országos Baptista Középiskolás Rendészeti és Katasztrófavédelmi Csapatversenyt, amelyen 8 iskola 11 csapata mérte össze a tudását.

2019. 05. 03. 13:27     |

Estöri ausztriai döntőben különdíjat kapott iskolánk csapata

Bakó Erik, Hámori Tamás, Monostori Áron 10.D osztályos tanulók, felkészítő tanár: Baracs Nóra

2019. 04. 24. 14:02

Ady 100 pályázaton Szlávik Titanilla 12.B osztályos tanulónk sikeresen teljesített

Parafrázis kategóriában a zsűri közlésre érdemesnek találta és a versének a nyomtatott Napút ad fórumot.

2019. 04. 15. 11:16     |

Éneklő Ifjúság Hangversenyen kiváló eredményeket értek el iskolánk kórusai

2019. április 11-én rendezték meg a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek szövetsége (KÓTA) a Baranya Megyei Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyét a Kodály Zoltán Gimnáziumban.

2019. 04. 05. 08:59     |

Seregélyesi népdaléneklési versenyen ezüst minősítést szerzett iskolánk lány csapata és szólistája

2019. április 03-án iskolánk hat fős csapata a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában járt népdaléneklési versenyen.

Nyertes diákunk a novella író pályázaton

A Kiskapu kiadó és a konyvesbolt.hu webáruház vers- és novellaíró pályázatán Huszár Fanni 10. B osztályos tanuló az általa írt novellával a zsüri döntése alapján nyertes lett.