Iskolavezetés

 

Baracs Nóra Történelem  baracs.nora@szechenyi.hu
Burián Gábor Informatika  burian.gabor@szechenyi.hu
Czopf Beáta Angol nyelv  czopf.beata@szechenyi.hu
Deményi Andrea Informatika  demenyi.andrea@szechenyi.hu
Dobosné Hortobágyi Erika Földrajz, társ-i, állampolg-i és gazd-i ismeretek  dobosne.hortobagyi.erika@szechenyi.hu
Erdős Géza Művészetek,Vizuális kultúra  erdos.geza@szechenyi.hu
Füzesi Gábor Testnevelés és sport  fuzesi.gabor@szechenyi.hu
Dr. Gyöngyiné Mester Henriette Informatika, matematika  mester.henriette@szechenyi.hu
Győrné Mikola Erzsébet Győrné M.E. - Angol nyelv  mikola.liza@szecheny.hu
Hartley Beatrix Hartley Beatrix - Angol nyelv  hartley.beatrix@szechenyi.hu
Hernádi Zóra Matematika  hernadi.zora@szechenyi.hu
Juhászné Bányai Zsuzsanna Matematika, fizika, komplex természettudomány  juhaszne.banyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Kamenár Gabriella Matematika  kamenar.gabriella@szechenyi.hu
Káplán Krisztina Történelem, Francia nyelv  kaplan.krisztina@szechenyi.hu
Kovács Krisztina Magyar nyelv,Irodalom  kovacs.krisztina@szechenyi.hu
Kovács-Szemelyácz Judit Informatika  kovacs.szemelyacz.judit@szechenyi.hu
Kutas József Technológiai alapismeretek  kutas.jozsef@szechenyi.hu
Loe Henriett Német nyelv  loe.henriett@szechenyi.hu
Mitzinger Kitti Testnevelés, földrajz  mitzinger.kitti@szechenyi.hu
Mühlné Koszter Kornélia Testnevelés, német nyelv  muhlne.koszer.kornelia@szechenyi.hu
Nemes Csilla Magyar nyelv,Irodalom  nemes.csilla@szechenyi.hu
Németh Eszter Történelem,Magyar nyelv,Irodalom  nemeth.eszter@szechenyi.hu
Papp Mária (k) Kémia, Biológia-egészségtan  papp.maria1@szechenyi.hu
Papp Mária (n) Német nyelv  papp.maria2@szechenyi.hu
Pasku Györgyi Magyar nyelv,Irodalom  pasku.gyorgyi@szechenyi.hu
Pesti Lívia Matematika, fizika   pesti.livia@szechenyi.hu
Pokolné Czékus Zsuzsanna Testnevelés és sport  pokolne.czekus.zsuzsanna@szechenyi.hu
Reith Claudia Reith Claudia - Német nyelv  reith.claudia@szechenyi.hu
Rézbányai Zsuzsanna Matematika, földrajz, komplex természettudomány, gazd. és pénz. kult  rezbanyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Rudolf Zoltán Fizika, technika, életvitel és gyakorlat  rudolf.zoltan@szechenyi.hu
Schönwiesner Erika Olasz nyelv  schonwiesner.erika@szechenyi.hu
Szigeti Edit Angol nyelv  szigeti.edit@szechenyi.hu
Takács Ferenc Magyar nyelv, irodalom, történelem  takacs.ferenc@szechenyi.hu
Tokorcsi Éva Angol nyelv  tokorcsi.eva@szechenyi.hu
Vargáné Magusics Erika Informatika  vargane.magusics.erika@szechenyi.hu
Vörös Zsolt Biológia  voros.zsolt@szechenyi.hu
Wéber-Simon Krisztina Ének-zene  weber.simon.krisztina@szechenyi.hu
Óraadó tanáraink:    
Apró Katalin    
Bátori Szabina    
Fekete Csaba    
Obendorf Roland Testnevelés, önvédelem  
Róna Gábor Gépelemek-géptan, karbantartási gyakorlatok  
Schönberger Tamás    
Dr. Szenti Péter