MVM Okospad pályázat

2020. szeptember 15., 15:00

MVM Okosbútor pályázat

Kedves Diákok! Szeretnénk iskolánknak nyerni egy Okospadot, melynek érdekében szükségünk van minél több diákunk játékban való részvételéhez. Ehhez regisztrálnotok kell az alábbi oldalon
https://mvmokosbutor.hu/, illetve játszanotok kell szeptember 21-én 10:00-16:00 között. A játék linkjét a regisztráció során megadott e-mail címre küldik. A játékra való felkészüléshez az oldalon található egy Tudásbázis, amit érdemes elolvasni, tanulmányozni! 18 év alatti diákjainknak szülői hozzájárulásra van szükségük, melyet a titkárságon, illetve az informatika tanároknál tudtok átvenni. A regisztráció határideje: 2020.09.20. 23:55

Minél többen játszunk, annál nagyobb esélyünk van arra, hogy a SZÉCHENYI udvarán is OKOSPADON pihenhessünk, vagy netezhessünk!

Hajrá Széchenyi!