Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Széchenyi Emlékkupa- Futsal 2023

Széchenyi Emlékkupa 2023

 

                Október 6-án rendeztük meg hagyományos teremlabdarúgó tornánkat. Ezúttal  is futsal szabályokkal játszottuk a mérkőzéseket. Idén 6 csapat részvételével bonyolítottuk le az eseményt. A résztvevők a hazai csapaton kívül a Janus Gimnázium, a Koch Valéria Iskolaközpont,, és a Pollack Mihály Technikum, az Angster József Technikum, és a mohácsi Radnóti Miklós Technikum csapatai voltak.

A 6 csapatot két hármas csoportba soroltuk, a csoportokon belül körmérkőzéseket játszottak a csapatok. Az így lejátszott 6 mérkőzés után a csoportok első két helyezettje jutott a négyes döntőbe, a 3. helyezettek pedig az 5. helyért játszottak helyosztót. A két elődöntő után a bronzmeccsen és a döntőben osztoztak a csapatok helyezéseken.

Iskolánk csapata minden lejátszott mérkőzésén remek teljesítményt nyújtott, ennek ellenére egy vereséggel harmadik lett a csoportjában.  Az elő mérkőzésünkön csapatunk 2:2-es döntetlent játszott a Janus csapatával, a második meccset 2:0-ra elbukta a mohácsiak ellen, így csak az 5. helyért játszhatott a továbbiakban. Ezen a meccsen 3:1 arányban bizonyultuk jobbaknak az Angster csapatánál.

 

5. helyezett csapatunk tagjai:       

Bencze Dániel              11C

 Cserneczki László        11C

Szabó Attila                 11C

 Mozsgai Dávid             11D

 Pettermann Shaun       11D

 Sándor László              11D

Trubics Gorán              11D

Gergics Zorán              11D

Katona Levente            12C

Mezőfi Ákos                 12C

Kaszás Gergő               12D

Tóth Szabolcs              12D

 

A torna végeredménye:

I. hely          Pollack Mihály Technikum

II. hely         Koch Valéria Iskolaközpont

III. hely        Mohácsi Radnóti Miklós technikum

IV. hely         Janus Pannonius Gimnázium

V. hely          Széchenyi István Gimnázium

VI. hely        Angster József Technikum

 

Különdíjasok:

     Gólkirály:                                            Neubauer Ármin (Radnóti)

   Legjobb mezőnyjátékos:                       Jónás Bálint (Pollack)

     Legjobb kapus:                                    Wiemert Ádám (Koch V.)

 

 

2023. október 9.                                                                                                                            Füzesi Gábor

 

GALÉRIA