Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Technikuma

Székhely

7621 Pécs Király u. 44.

Telefonszám

72/513-160

Üzenetküldő

Kérjük minden *-gal jelölt adatot adjon meg.


Adatkezelési nyilatkozat

OM azonosító: 027417

Feladatellátási helyek:

Sorszám Név Cím
001 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Technikuma 7621 Pécs, Király utca 44.
002 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Technikuma Tornacsarnoka 7623 Pécs, Koller utca 5.

 

Porta (72) 513-160
Titkárság (72) 513-162
Fax (72) 513-163
Tanári (72) 513-160
Gazdasági iroda (72) 513-168
Gazdasági vezető (72) 513-165
Igazgató - Kutas József (72) 513-161
Igazgatóhelyettesek:
Pappné Halász Andrea
Burián Gábor

(72) 513-167
(72) 513-166
Sportcsarnok (72) 336-041

Ifjúságegészségügy: 

Dr. Szita Mária iskolaorvos:

Barna Adrienn ifjeü. védőnő:

Azonosító: EEI - 020097741

(72) 513-160/rendelő

kedd, páratlan hét péntek: 9-13 óra 

hétfő, kedd, páratlan hét péntek: 9-14 óra

iskolavedono4@gmail.com 

Iskolai szociális segítő - Kővári Lilla

06-30/541-2362
ecsgyk.lillakovari@gmail.com

Adatvédelmi tisztviselő:
Burián Gábor


(72) 513-166 burian.gabor@szechenyi.hu

 
Név e-mail
Burián Gábor Tamás burian.gabor@szechenyi.hu
Csilléné Balla Ágnes Rita csillene.balla.agnes@szechenyi.hu
Deményi Andrea demenyi.andrea@szechenyi.hu
Erdős Géza erdos.geza@szechenyi.hu
Faublné Solt Éva solt.eva@szechenyi.hu
Fekete Csaba fekete.csaba@szechenyi.hu
Ferk Zoltánné ferk.zoltanne@szechenyi.hu
Füzesi Gábor fuzesi.gabor@szechenyi.hu
Grób Antal grob.antal@szechenyi.hu
Gulyás János gulyas.janos@szechenyi.hu
Gulyásné Andrics Zsuzsanna gulyasne.andrics.zsuzsanna@szechenyi.hu
Gönczi Gáspár Bese gonczi.gaspar.bese@szechenyi.hu
Győrné Mikola Erzsébet mikola.liza@szechenyi.hu
Hartley Beatrix Zsuzsanna hartley.beatrix@szechenyi.hu
Hernádi Zóra Andrea hernadi.zora@szechenyi.hu
Horváth Blanka horvath.blanka@szechenyi.hu
Ita Zsolt ita.zsolt@szechenyi.hu
Jobbágy Kata jobbagy.kata@szechenyi.hu
Juhászné Bányai Zsuzsanna Erzsébet juhaszne.banyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Kaiser Kitti kaiser.kitti@szechenyi.hu
Kamenár Gabriella kamenar.gabriella@szechenyi.hu
Káldi Anna Mária kaldi.anna@szechenyi.hu
Káplán Krisztina kaplan.krisztina@szechenyi.hu
Kerényiné Fenyvesi Erika kerenyine.fenyvesi.erika@szechenyi.hu
Koszter Kornélia koszter.kornelia@szechenyi.hu
Kovács Boglárka Anna kovacs.boglarka.anna@szechenyi.hu
Kovács Krisztina kovacs.krisztina@szechenyi.hu
Kovács-Szemelyácz Judit kovacs.szemelyacz.judit@szechenyi.hu
Kovácsiné Pokornyi Krisztina kovacsine.krisztina@szechenyi.hu
Kutas József kutas.jozsef@szechenyi.hu
Kővári Lilla kovari.lilla@szechenyi.hu
Lovasi Bálint lovasi.balint@szechenyi.hu
Magusics Erika vargane.magusics.erika@szechenyi.hu
dr. Nagy János dr.nagy.janos@szechenyi.hu
Nagy Sándor Bence nagy.sandor.bence@szechenyi.hu
Nemes Csilla nemes.csilla@szechenyi.hu
Németh Eszter nemeth.eszter@szechenyi.hu
Orsós Zoltán orsos.zoltan@szechenyi.hu
Papp Mária (német-angol) papp.maria2@szechenyi.hu
Pappné Halász Andrea Mária halasz.andrea@szechenyi.hu
Pasku Györgyi pasku.gyorgyi@szechenyi.hu
Pesti Lívia pesti.livia@szechenyi.hu
Pokolné Czékus Zsuzsanna pokolne.czekus.zsuzsanna@szechenyi.hu
Reith Claudia reith.claudia@szechenyi.hu
Rézbányai Zsuzsanna rezbanyai.zsuzsanna@szechenyi.hu
Rudolf Zoltán rudolf.zoltan@szechenyi.hu
Sárosi Ildikó Beáta sarosi.ildiko.beata@szechenyi.hu
Schönwiesner Erika schonwiesner.erika@szechenyi.hu
Sinkó-Gáspár Lilla Gabriella sinko-gaspar.lilla@szechenyi.hu
Stanzel Balázs stanzel.balazs@szechenyi.hu 
Szabó Dániel László szabo.daniel.laszlo@szechenyi.hu
Szakács Lászlóné szakacs.laszlone@szechenyi.hu 
Szauer Éva szauer.eva@szechenyi.hu
Szederkényi Timea szederkenyi.timea@szechenyi.hu 
Széles Tiborné szeles.tiborne@szechenyi.hu 
dr. Szenti Péter szenti.peter@szechenyi.hu 
Szigeti Edit szigeti.edit@szechenyi.hu
Tokorcsi Éva eva.tokorcsi@szechenyi.hu
Varga András Ferencné varga.andras.ferencne@szechenyi.hu
Virth Péter (rendszergazda) virth.peter@szechenyi.hu
Wéber-Simon Krisztina weber-simon.kriszta@szechenyi.hu
Wessják Viola wessjak.viola@szechenyi.hu