Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Európai Parlament Nagykövet Iskolája cím

Iskolánk elnyerte az Európa Parlament Nagyköveti Iskolája címet, az ezt igazoló plakett ünnepélyes átadására 06.08-án, pénteken került sor a Budapesti Gazdasági Egyetem díszes aulájában. Az EPOS programhoz az EU minden országában kapcsolódtak iskolák, így iskolánk bekerült ebbe a hálózatba, többek közt Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, miskolci Földes Ferenc Gimnázium társaságában. 

Takács Gábor - egyik junior nagykövetünk -  11.D osztályos tanuló  ismertette az iskolánkban megvalósított projekteket, melyhez utána külön gratulált Szanyi Tibor Európaparlamenti képviselő, és  Lővei Andrea, az Európai Parlament Magyarországi Tájékoztatási Irodájának vezetője.

Baracs Nóra

GALÉRIA