Üdvözöljük iskolánk weboldalán

ISKA World Championships 2023

Az ISKA World Championships Kickboxing & Muay Thai Münchenben zajló versenyen az alábbi tanulóink szép eredményeket értek el

 

Schwindli Hajnalka 11.C osztályos tanuló beszámolója a versenyről:

 

2023. Október 24.-től 28.-ig Németországban (Münchenben) voltam ISKA utánpótlás Világbajnokságon. Muay Thai

versenyszámban vettem részt, miután sikeresen beverekedtem magam a döntőbe, utána pontozással ért véget a versenyem, így a második helyen végeztem. A verseny nagyon jó hangulatban telt, sajnálatos módon a Mesterem ezen a nyáron elhunyt, tehát ez volt az első mérkőzésem nélküle, de a másodedzőm mindenben támogatott, valamint a csapattársaim is mellettem álltak.

 

 

Kórós Richárd 9.A osztályos tanulónk szintén Muay Thai versenyszámban ezüstérmet szerzett.

 

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

 

GALÉRIA