Üdvözöljük iskolánk weboldalán

4 FOR EUROPE

A magyarországi Europe Direct Információs Hálózat „4 FOR EUROPE" címmel idén is megszervezte európai uniós témájú versenyét középiskolás diákok számára. Iskolánk EUBarát nevű csapata továbbjutott a regionális döntőbe (II. forduló), melyet Bonyhádon, a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban rendeztek november 17-én. 

Változatos gondolkodtató kérdések várták a diákságot, melyek révén mélyebb ismereteket szerezhettek az Európai Unióról, annak működéséről, színes világáról. Volt topgráfia, rejtvény, teszt, ám a szervezők a legnagyobb hangsúlyt a kreatív, csapatépítő feladatokra, valamint a mosolyra helyezék. 

Iskolánk csapata a regionális döntőn a 7. helyen végzett. A tagok: Takács Gábor 11.D, Hőgye Ákos 11.C, Marosi Ernő Dominik 11.C, Drinóczi Ákos 11.C. Felkészítő tanáruk: Baracs Nóra tanárnő.

Gratulálunk az eredményhez!


GALÉRIA