Üdvözöljük iskolánk weboldalán

MVM Okospad pályázat

MVM Okosbútor pályázat

Kedves Diákok! Szeretnénk iskolánknak nyerni egy Okospadot, melynek érdekében szükségünk van minél több diákunk játékban való részvételéhez. Ehhez regisztrálnotok kell az alábbi oldalon
https://mvmokosbutor.hu/, illetve játszanotok kell szeptember 21-én 10:00-16:00 között. A játék linkjét a regisztráció során megadott e-mail címre küldik. A játékra való felkészüléshez az oldalon található egy Tudásbázis, amit érdemes elolvasni, tanulmányozni! 18 év alatti diákjainknak szülői hozzájárulásra van szükségük, melyet a titkárságon, illetve az informatika tanároknál tudtok átvenni. A regisztráció határideje: 2020.09.20. 23:55

Minél többen játszunk, annál nagyobb esélyünk van arra, hogy a SZÉCHENYI udvarán is OKOSPADON pihenhessünk, vagy netezhessünk!

Hajrá Széchenyi!