Üdvözöljük iskolánk weboldalán

B33 kosárlabda Diákolimpia

Beszámoló

B33 kosárlabda Diákolimpia Vármegyei Döntő

 

 Sikerrel szerepelt iskolánk 4 fős csapata a B33-as kosárlabda Diákolimpia Vármegyei versenyén, III. helyezést értünk el.

A B33 névre keresztelt szakág a kosárlabda legmodernebb változata. Rövidített játékidővel, rövidített támadóidővel és kisebb pályán egy palánkra, 3:3 játékos küzd a kosarakért egy cserejátékossal. A B33 már olimpiai sportág.

A december 12-én rendezett tornán csapatunk egyenletesen magas szinten kosárlabdázott a lejátszott 6 mérkőzésen, és csak egy vereséget szenvedett az elődöntőben, így a bronzmeccs megnyerésével az előkelő vármegyei III. helyet sikerült megszerezni.

A csapat tagjai: Galambos Gábor 9.B, Kiss Dominik 10.B, Varga Máté 12.C, Viszt Marcell 11.C

Felkészítő: Füzesi Gábor