Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pénz7 2020

A 2020. március 02-06-ig tartó Pénz7 tematikus projekt keretében iskolánkban számos program által kerülhetnek közelebb diákjaink a pénzügyi befektetések, a digitális biztonság, a vállalkozások és a biztosítások világához ebben a tanévben. Március 02-án 27 tizenegyedikes tanulónkkal Budapestre utaztunk, ahol a Fáy András Alapítvány OK Oktatási Központ által szervezett üzleti tréningen vehettek részt két csoportban. A diákok által hasznosnak és jó hangulatúnak ítélt foglalkozások után gyönyörű napsütéses időben egy séta során Budapest belvárosával ismerkedtünk.

A témahét további programjait a külső önkéntes előadókkal megtartott órák és internetes kvízjátékokon való részvétel színesítik.

Kovács Krisztina és Dobosné Hortobágyi Erika

szervezők

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK