Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Seregélyesi népdaléneklési versenyen ezüst minősítést szerzett iskolánk lány csapata és szólistája

2019. április 03-án iskolánk hat fős csapata a Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában járt népdaléneklési versenyen. A minősítőn 32 produkciót hallhattunk, egészen a 6 éves korosztálytól a - mi iskolánk által egyedüliként felvonultatott - gimnazistákig.
Jó volt látni, hogy már ilyen pici korban is milyen bátran kiállnak énekelni egy hatalmas színpadra a kis énekesek.
Simon Fanni, iskolánk 10.A osztályos tanulója szólistaként is és a hat lányból álló énekcsoport is ezüst minősítést szerzett.
 
A csoport tagjai:
Áts Gréta 9.B
Horváth Boglárka 9.C
Sólyom Boglárka 9.C
Sárosi Karina 10.A
Simon Fanni 10.A
Szabó Kinga 10.A
 
 
Köszönjük Werner Vanessza, 10.A osztályos tanulónak a közbenjárását: segítségével erre az alkalomra a Misina Táncegyüttes és a Vokányi Német Nemzetiségi Néptánccsoport biztosította a népviseleti ruhákat.
 
Wéber-Simon Krisztina
felkészítő tanár
 

GALÉRIA