Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Cipősdoboz akció 2019

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!
 
Idén is csatlakoztunk A Baptista Szeretetszolgálat által indított országos cipősdoboz-akcióhoz. Rászoruló 0-16 év közötti gyerekeknek gyűjtünk adományt. Örömmel vesszük a használt de még jó állapotban lévő ruhákat, játékokat, társasjátékokat, kártyát, lábbeliket, mesekönyveket, plüssfigurákat, tisztálkodószereket, illatszereket, íróeszközöket, iskolaszereket, édességeket. A csomagolásban nagy segítséget jelentenek a csomagolópapírok, cipősdobozok. A diákjainknak a cipősdobozok összeállításával közösségi órákat számolunk el, amennyiben azt a tanórák után teszik.
 
Az ajándéknak szánt felajánlásokat kérjük az osztályfőnököknek vagy Vargáné Magusics Erika tanárnőnek juttassák el.
 
Köszönjük együttműködésüket: a szervezők
 
 

GALÉRIA