Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Angol tábor 2024

Idén ismét angol tábor!


A tavalyi tábor - az ott tapasztaltak alapján is és a visszajelzések alapján is - nagyszerű volt :-)
Az amerikai önkéntes csapat már hónapok óta örömmel készül az idei táborra, a találkozásra veled!
Idén is felszabadult jó hangulatra, jó közösségre számítunk és ebben a közegben tanulhatsz, fejlesztheted angol nyelvtudásod anyanyelvi csapattal és szerezhetsz új barátokat. Ezen felül - mint tavaly is - lehetőség lesz a tábor után kötetlen játékra.

Ahogy korábban a KRÉTA rendszeren keresztül már információt kaphattatok iskolánk diákjaiként a táborról, most ismét kiküldésre került egy e-mail a szülők részére a táborral kapcsolatosan. A táborba hívhattok testvért, barátot.

Örömmel várjuk az új - szeptembertől iskolánkban tanuló - diákokat is teljes létszámban.
A tábor időpontja 2024.07.01 - 07.06.


Ha kérdésed lenne keress bátran a telefonszámomon +36207759208 vagy e-mail címemen gulyas.janos@szechenyi.hu

Néhány kép a tavalyi táborról:


Szeretettel várunk!
Gulyás János (iskolalelkész)

GALÉRIA