Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Költészet napja 2022

A Nemzeti Tehetség Program NTP-MŰV-20-0120 sz. nyertes pályázatának része

Tiéd a mikrofon! – Mutasd meg magad!

A Költészet napját, mely József Attila születésnapjára esik, 1964 óta ünnepeljük Magyarországon. Az ember érzelmi lény, folyamatosan kommunikál a világgal. Ezért biztosak lehetünk abban, hogy a vers, a költészet örök. Az idei tanévben, iskolánkban, rendhagyó megemlékezésként a diákok az általuk kedvelt alkotók verseit, illetve nagy örömünkre vállalták, hogy saját verseiket mondják el. A műsorban fellépett iskolánk vegyeskara Wéber-Simon Krisztina tanárnő vezetésével, Stanzel Balázs és az erre az alkalomra összeállt zenekar (Tajti Éva, Susztek László, Sándor Dávid, Draskóczi Réka, Galambos Döme és Bata Zsombor), akik megzenésített verseket adtak elő. A műsor szervezője Kovács Krisztina tanárnő volt.

Fellépők voltak:

Gál Kíra, Maros Maximilián, Buzási Regina, Kovács Péter, Kovács Nikoletta, Braun Norbert , Ratkai Jasmin, Illés Ákos, Sándor Dávid, Kiefer Máté, Korn Dávid, Gödön Letícia, Nagy Ramóna, Fehér-Steller Krisztián

GALÉRIA

CSATOLT DOKUMENTUMOK